logo
Пн-Пт - з 9:00 до 19:00, Сб - з 10:00 до 17:00
Відгуки

Відгуки

Вітаю. Я військовий, який по рекомендації потрапив в Клініку Ортогнатика, на хірургічне втручання та лікування…
Хочу сказати, що кращих лікарів годі й шукати, це просто майстри свого діла, я в захваті, ні граму болі, дуже компетентні і просто хороші Люди з великої літери )
Дякую Юрію Євгенійовичу, Миколі Вʼячеславовичу, Єві Львовні, Олександру Віталійовичу. ) Дякую вашим асистентам і помічникам )
РАДЖУ всіх лікарів цієї клініки, повірте мені на слово, це Люди та справжні фахівці)
Щиро від всього серця дякую за цю пророблену роботу!
Ps: Окрема подяка дівчаткам, які записували на візит, вони знайшли для мене саме ті дати, які були зручні!
Це найкраща клініка сама крута команда!
Буду радити всім знайомим, друзям, побратимам!

Іван Негур

Дякую вам, за вашу копітку, часом ювелірну, працю. Я дуже задоволена своїм результатом лікування (з 2020-2023 р.) Ангеліна Петрівна – профі своєї справи.

mardar_anna

Прочитав останній відгук і хочу поділитись своїми враженнями від “Ортогнатики”. Звернувся саме до Ортогнатики абсолютно випадково. Не рекомендував ніхто. Просто виявилося найближче до робочого офісу. Треба було видалити три зуби та два підготувати під міст. Раніше ніколи не страждав надмірною увагою до свого здоров’я, а стоматологів взагалі боявся і намагався обходити десятою дорогою. Але те, що я побачив мене вразило і збентежило. По-перше, – це команда молодих професіоналів. Працюють відповідально (як не дивно на сьогодні), з інтересом і любов’ю до професії. У них золоті руки. Друге – обладнання (сучасно, практично, зручно).
Третє, – Наталя Аркадіївна! Людина, яка займається улюбленою справою, з інтересом, на своєму місці, професіонал, зуміла згуртувати довкола себе, у цей не простий час, команду та робити якісно свою роботу. Четверте – ставлення. Я просто скороминущий клієнт Ортогнатики. Бажання допомогти, вникнути в проблему, допомогти і вийти на позитивний результат – це те, що я відчув на собі особисто. Моя суб’єктивна думка, – дай Боже, щоб у нашому житті ми зустрічали якнайбільше таких лікарів, як Наталія Аркадіївна з її молодою командою професіоналів, які люблять свою роботу.

Павел Павленко

Чарівний лікар, видаляв доньці 4 зуби мудрості, які ще не вийшли. Дуже акуратно, зовсім не боляче і як людина приємна. Таких фахівців слід берегти. Спасибі вам.

Обожнюю всіх лікарів вашої клініки, найкращі , професіонали.

Хочу ще раз висловити подяку Юрію Євгеновичу та його помічниці. Чудова людина та грамотний лікар. Легка рука, що дуже важливо.
ДЯКУЮ, Ви найкращий. Процвітання та удачі.

Сьогодні відвідали –це вау! Комфорт, свобода, краса та естетика, затишок та профі у кожній дрібнички! Дякуємо.

Оріон Kids

Дякую всім спеціалістам центра, окремо, моя повага – Ольге Ростиславовне. Я специфічний пацієнт – з рефлексами. Дякую за професійність.

Vitaly Golub

Все сподобалось, від професіоналізму працівників до вміння спілкуватися з дітьми. З-х річній дочці запломбували зубчик без седації, просто на вмінні переконувати і домовлятися.

Аліна Єфіменко

Ви найкращі !

olesyast_а

Чудова клініка! Прям супер! Як у майбутнє потрапила. Лежиш собі, а тебе лікують, знімок, сканер – sci-fi якийсь. Хотіла б подякувати Щипілову Юрію Євгеновичу, який провів екстрену операцію з видалення кісти, що лопнула. До цього в інших клініках відмовилися, а тут лікаря викликали на його вихідний. У нього і зуби мудрості видаляла – швидко та під приємну музичку). І класний лікар Шпуренко Костянтин Олександрович.
Рятує мої багатостраждальні зуби, що залишилися)

Nadya Yuryeva

Улюблена клініка. Це щастя, що ви є!
Мега технології. Мега відношення. Мега співробітники.

smartmousse

Ви – найкращі, дякую за вашу роботу!

ninazabolotnaa

Нам дуже сподобався лікар! Вилучив синові зуб так, що той не встиг злякатися. Профі.

anna_kosiak_life

Костянтин Олександрович приголомшливий лікар. Цей лікар настільки гарний як фахівець, що вже напевно знаєш, кому відвести свою маму, дитину, подругу і он ту тітку з черги, яку я не знаю, але яка скаржиться на біль у зубі і не знає до кого піти, щоби потім без неприємних сюрпризів і взагалі скрізь страшно, дорого та без гарантії. Хочеться взяти таку людину за руку і заподіяти добро – познайомивши з Костянтином Олександровичем. Послугою я дуже задоволена. Моя внутрішня дитина, яка боїться стоматологію – була заспокоєна пильним лікарем, мене відволікали і коментували процедуру, а доросла людина в мені боялася рахунку наприкінці. Але тут теж було цілком доступно і не страшно, тож я і всі мої тривоги були марними. Дуже рекомендую, загалом, чудовий лікар, відмінна клініка.

_miroya_

Дякуємо за красиві зубки наших дівчаток, Ви найкращі!!

olgatovstyuk

Мене веде Наталія Аркадіївна та була на прийомі у Юрія Евгеновича! Професіонали свого діла!
Все на вищому рівні! Після кожного прийому виходу з посмішкою! Дуже рада, що знайшла саме вас. Дякую.

dobreva_galina_

Ортогнатика то любов!

ketrin_kushnir

Добрий день. Власне, звернувся я до цієї клініки, тому що мій попередній стомат кабінет не виправдав покладених надій, провівши неякісне лікування верхньої “п’ятірки” – зуб час від часу “оживав”, хворів і відгукувався на накушування, і це після видалення нерва)).
Моє знайомство з клінікою “Ортогнатика” розпочалося з лікаря Нечипорука Романа Віталійовича – який одразу справив позитивне враження своєю серйозністю та тактовністю. Вислухавши всю передісторію та мої скарги, було зроблено якісний рентгенівський знімок, на якому лікар виявив проблему та запевнив, що в цій клініці з цим впораються і все буде добре. Я був направлений до ендодонтиста з цієї ж клініки.
Безпосередньо лікування проблемного зуба я проходив у Шпуренка Костянтина Олександровича – уважний, доброзичливий та веселий лікар – який відповів на всі мої “мільйон” питань, заспокоїв та провів лікування максимально безболісно. Лікування проводилося в два етапи, вже після першого, стало набагато легше, майже пішли болючі відчуття. Після другого візиту, боліти перестало! Однак мене попередили, що після лікування такого характеру, повне відновлення займає до півроку. Крім безпосередньо ендодонтичного лікування, мені відновили ще й сусідню «четвірку», після чого я був внось направлений до Романа Віталійовича для встановлення коронки на “п’ятірку”.
Після того, як Роман Віталійович провів роботи зі встановлення коронки (яка, до речі, села як «рідна»), під час загального огляду було виявлено ще один проблемний зуб-“верхня вісімка”. Лікар дуже м’яко і обґрунтовано наполяг на віддаленні. І так, забув згадати що я дуже боюся будь-яких стомат процедур, а тут ще й видалення, до цих пір корінні зуби мені не видаляли. Але як кажуть, ”у страху очі великі” і я зважився на цю процедуру. На всю процедуру пішло хвилин 20, з урахуванням того, що 10 хвилин чекали щоб повністю запрацювала анастезія ))). Як я побачив згодом лікар був абсолютно правий, адже зуб був наполовину зруйнований і в жуванні не брав участі. Після процедури я був повністю проінструктований про правила поведінки після видалення зуба, що вважаю дуже важливим моментом, тому що про багато тонкощів я навіть не здогадувався. У період відновлення після вилучення я ще двічі приїжджав на огляд до Романа Віталійовича.
Підбивши невеликі підсумки, хочеться відзначити наступне:
1) Після стомат кабінету в якому я лікувався до цього, особливо яскраво впадає у вічі технічна оснащеність клініки!! Про себе я навіть подумав: тут майбутнє вже настало і тут якийсь 3020 й рік)))
2) У клініці “Ортогнатика” працюють чудові молоді фахівці, яким можна довіряти: Шпуренко Костянтин Олександрович та Нечипорук Роман Віталійович!! Дякую вам за те, що змогли виявити проблематику там, де інші лікарі не змогли або не захотіли. Дякую за вашу роботу, за терпіння, за професіоналізм!
3) Знаю, що стежити за зубами я буду тільки в “Ортогнатиці”, а так само рекомендуватиму знайомим і родичам!

Дмитрий Юлешкин

Говорить и писать о достоинствах Константина Александровича можно вечно…🌟! Профессионализм + многогранный и позитивный человек – это Чудо! Спасибо огромное за качество, за музыку🔥, за волшебную Дашеньку😇, за веселое и неординарное отношение к клиентам🙏🌟 и за наше настроение👏👏👏👏 после приема, и во время приема👏👏👏 Спасибо, что Вы есть, и Вы такой! Спасибо клинике, что как сокровищница, хранит таких Докторов ❤️ Любим вас!!!

Валерия Боровская

🔥🔥🔥🔥😘😘😘👍 Волшебная доктор и волшебная чистка❤️ Спасибо 👍

Валерия Боровская

Огромное спасибо Наталье Аркадьевне за тёплый приём 🤗 в её стоматологическом центре ОРТОГНАТИКА в Одессе на ул. Степовая, 62.
Сегодня были с мамой 👉лечили зубик.
Найти своего стоматолога очень сложно. А Наталью Аркадьевну я знаю уже 8 лет!
Именно Наталья Аркадьевна ставила мне брекеты и вылечила все зубы и, кстати, большинство зубов я лечила даже без укола, что говорит о высочайшем профессионализме врача.
Все мои друзья с удовольствием также ходили и ходят именно в стоматологический центр ОРТОГНАТИКА 🌟 Детские врачи тоже есть.
И скажу Вам из личного опыта, что следить за зубами очень важно и нужно, и чем быстрее человек это поймёт и осознает, тем лучше. Кстати, брекеты я поставила в 25 лет.

ОЛЬГА РЫХЛОВА

Спасибо любимые, что вы есть🌟🌟🌟😇👏😘

Валерия Боровская

“Ортогнатика” — это то место, где творятся чудеса😍😍
А прекрасная женщина Наталья Борченко, и по совместительству лучший ортодонт, сделает вам здоровую голливудскую улыбку! И я уже стала на этот путь чудес, первая операция позади, расширяющую систему на верхнюю челюсть поставили, осталось еще удалить две нижние восьмерки, и, думаю, уже летом я буду в рядах #брекетоносцы

asya.bondar

Прекрасный специалист, очень довольны результатом и общением. Спасибо.

Алла Якубеня

Сказать, что мне здесь нравится, это ничего не сказать. Я Вас обожаю!!!! Знаю Наталью Аркадьевну уже не один год, и на протяжении этого времени наблюдаю только профессиональный рост, неистребимое желание идти вперед, совершенствоваться.
Наталочка, вы очень большая умница!!!

Таня Терновска

Спасибо за здоровую и красивую улыбку 😁😁😁

Вика Снитковская

Ровно год назад я переступила порог центра “Ортогнатика” и зашла в кабинет к Наталье Борченко с фразой «Хочу красивую улыбку»😁
Наш путь к «красивой улыбке» подходит к завершению 😍 Даже как-то грустно прощаться с моей брекет-системой 😅 Остались последние штрихи 💪🏻
Пусть эта запись останется здесь на память🤗 это был крутой эксперимент) Становитесь лучшей версией себя!
Не пожалела ни одного дня, что на это решилась 🤪
Наталья Аркадьевна, ДЯКУЮ!!!❤️

ЛИЗА ПУСТОВОЙТ

Наталья Аркадьевна, я знаю, что я к Вам пришёл, с очень особенным случаем. Более чем) Так же, я знаю, вижу и ощущаю Вашу заботу и работу в моём конкретном особенном случае. Это действительно профессионально, корректно, комфортно. Теперь, о наступивших результатах – мне понадобилось много лет, что бы в 36 лет – улыбаться в брекетах и видеть, по-настоящему, свою красивую улыбку. Красивые зубные дуги. Красивые зубные ряды. Улыбаться – как это было запрограммировано природой, а не морщить лицо, что бы скрыть определённые недостатки. Безусловно, я не говорю о том, что работа завершена. Но, то что работа превосходна и я каждый день вижу результат – это факт.

Виталий Голуб

Отличная клиника, отличный персонал! С момента начала обслуживания здесь о смене клиники нет и мыслей. Особая благодарность Наталье Аркадьевне за воплощение мечты в реальность, и Лилии Дмитриевне за лояльность и позитив при каждом посещении)))))) В общем, профессионалы своего дела, всё чётко!

Максим

Коллектив однозначно лучший!

Евгений

Хочу висловити щиру подяку, Борченко Наталії Аркадіївні та Ковтуняку Олегу Семеновичу, які протягом 3 років день за днем втілювали мою мрію в дійсність. Завдяки Вам, тепер я можу з впевненістю посміхатися, мені дуже подобається як я виглядаю, завдяки Вам я тепер красуня.
Кожного дня я вдячна долі, що вона звела мене з такими чудовими лікарями як Ви.
Шановні Наталія Аркадіївна та Олег Семенович, будьте завжди щасливі та здорові, я бажаю вам завжди отримувати задоволення від своєї професії також, бажаю залишатися такими ж позитивними якими Ви є, бо коли у лікаря гарний настрій та впевненість в очах, пацієнт забуває про все, що його турбує, бо він вже знає – він у надійних руках.

Евеліна

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Який ваш адреса електронної пошти?
Що ви про нас думаєте?